2002

Valokuvaaja: Markku Villman
Marraskuu 2016

Joukkueenjohtaja
Juha Kettunen
040 703 3292
juppek ( at ) gmail.com

Vastuuvalmentaja
Jesse Laajaranta
044 263 0994
jessesutinen ( at ) gmail.com

Rahastonhoitaja
Heidi Kuusava, heidi.kuusava ( at ) gmail.com
Kotimaan leirivastaava
Nadja Laine, nadja.laine ( at ) kolumbus.fi
Pelikoordinaattorit
Marko Luoma (oranssit) marko.luoma ( at ) icecapital.fi
Jari Tulokas (siniset) jari.tulokas ( at ) fennomen.fi
Seija Virtanen (valkoiset) seija.virtanen1 ( at ) gmail.com
Huoltajat
Torsti & Heta Astren (oranssit)
Varustevastaavat
Päivi Ekola (valkoiset) paivi.ekola ( at ) gmail.com
Petra Piirto (oranssit) petra.piirto ( at ) fi.ibm.com

 


Joukkueen Facebook-sivu


Harjoitusten läsnä- ja poissaoloilmoitukset Nimenhuuto.com -sivuston kautta.

PPJ02 -joukkue harjoittelee Lauttasaaressa Pyrkän kentällä, Töölössä Väinämöisen kentällä ja Hernesaaren kuplahallissa.